Logo
Bursa Yazılım - Web Tasarım, Yazılım, Mobil Uygulama
image
MARKETING & SEO

Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal medya platformlarının reklam araçlarına son derece hakim ekibimiz bu alanda da size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Sosyal Medya Pazarlama (Social Media Marketing) dijital pazarlama, internet reklamcılığı alanında en etkili yöntemlerden biridir. Sosyal medya günden güne arama motorlarının reklam performansını yakalamaya başladı. Sosyal medya reklamcılığı sosyal medya platformları üzerinden (Facebook, Twitter, Linkedin, Google+,Pinterest, Youtube vs.) yürütmekte olduğunuz faaliyetlerinizi tanıtmak, marka bilinirliğinizi artırmak, satışlarınızı arttırmak, trafiğinizi yükseltmek için yürütülen pazarlama yöntemidir.

Sosyal medya kullanımı dünya üzerinden kullanımı ve üye sayıları bakımından en yüksek sayı ve istatistiklere sahip platformlardır. Potansiyel müşteri kitlesinin yüksek olması ve hedef kitlenin daha doğru hedeflenmesi bu alanı daha da çekici kılmaktadır. Bu platformlar üzerinde yapılan Sosyal Medya Pazarlama faaliyetleri ile potansiyel müşterilerinize çok düşük maliyetlerle ulaşmak, daha çabuk sonuç almak, marka değerini yükseltmek ve nihayetinde toplam faydası oldukça yüksek bir sonuç elde edebilirsiniz.

Yaptığımız reklam analizlerine göre kimi alanlarda sosyal medya reklamcılığı arama motorlarının reklamlarına göre hedef kitleyi daha doğru belirleme açısından daha performanslı olabiliyor

Sosyal medya platformlarının reklam araçlarına son derece hakim ekibimiz bu alanda da size hizmet vermekten mutluluk duyarız.
Reklam çalışmalarımız son derece şeffaf olarak yürütülmektedir, yapılan reklam harcamalarını sizinle anında paylaşıyor ve buna göre reklamın devamını şekillendiriyoruz.

Sosyal Medya Reklamcılığı ile ilgili Hizmet Paketlerimiz