Logo
Bursa Yazılım - Web Tasarım, Yazılım, Mobil Uygulama
image
MOBIL UYGULAMALAR

Mobil Uygulamalar (IOS)

Sizin ne istediğinizi tam olarak anlayarak ve sizinle birlikte karar vererek hazırlıyoruz

IOS mobil uygulamalar, proje içeriğine, mobil uygulama bileşenlerine göre değişkenlik gösterir. Bu nedenle mobil uygulama fiyatlarını belirleyen unsurları, Mobil uygulama fiyat bütçesi yaptırırken sizin ne istediğinizi tam olarak anlayarak ve sizinle birlikte karar vererek çıkarıyoruz,
İsteyeceğiniz özelliklere göre mobil uygulama yöntemleri;


Native mobil yazılım; Tamamen yayınlanacak olan platformun yazılım diline göre geliştirilen mobil yazılım şeklidir. IOS'da xcode dili kullanılarak geliştirilir. Bu mobil uygulama yazılımı, en uzun zaman alan ancak en problemsiz ve istikrarlı uygulama yazılım dilidir. Bu yapısından dolayı mobil uygulama yazılım maliyeti açısından en yüksek olanıdır. Native mobil uygulama fiyatı başlangıçta yüksek gibi görünse de işinizin ve uygulamanın devamlılığı açısından oldukça önemli olacaktır.


Hybrid mobil yazılım; Ios ve Android için eş zamanlı olarak yazılım geliştirme yapılan ve yazılım geliştirme süreci Native yazılıma göre biraz daha ekonomik olan bir uygulama geliştirme şeklidir. Bu yazılım şekli için de kendi arasında farklı yazılım süreçleri ve yazılım metotlar var. Mobil uygulama fiyatları ve yazılım süreci açısından en fazla tercih edilen yazılım şeklidir.


Webview mobil yazılım; Aslında bu bir yazılım dili veya daha net söylemek gerekirse, bu şekilde hazırlanmış bir içerik mobil uygulama değildir. Mobil uygulama görünümünde bir mobil sitedir. Bu nedenle en uygun maliyetli olan çözümdür. Ancak dediğimiz gibi bu yapı asla bir mobil uygulama olmadığı gibi, mobil uygulamanın gerektirdiği hiçbir yazılım özelliğini taşımadığı için, uygulama işlevselliği olmayacaktır. Aynı zamanda bu seçenek telefonlarda Webview izni istediği için kullanıcılar tarafından güvensiz olarak nitelendirilebilmektedir.


Size en uygun Mobil Uygulamanın hazırlanması için teklif isteyebilirsiniz.

Mobil Uygulamalar (IOS) ile ilgili Hizmet Paketlerimiz