Logo
Bursa Yazılım - Web Tasarım, Yazılım, Mobil Uygulama
image
KURUMSAL KIMLIK

Alan Adı (Domain) Danışmanlığı

Domain araştırması yaparken çekinmeden bizimle irtibata geçip Alanadı Danışmanlığı yapmamızı isteyip domaini faiş fiyatlara almaktan kurtulabilirsiniz.

Domain bir projenin olmazsa olmazıdır. İnternet sitesi domainsiz olmaz ancak, İster bir inşaat projesi olsun, ister bir youtube kanalı, ister bir facebook sayfası yada instagram hesabı olsun bir hevesle başladığınız her ne uğraş olursa olsun nasıl ilerleyeceğini ne zaman bir patlama yapıp büyüyeceğini ve ne zaman bir fenomen olacağını asla tahmin edemezsiniz.

Bir sabah bir bakmışsınız internette patlama yapmışsınız. Siz bu sevinçle paylaşımlarınıza devam ederken biri çıkıp sizin düşümediğiniz şeyi düşünüp alan adınızı kapmış ve sizin elinizden bu sevinci alıyor ve sizin çabalarınızın kaymağını yiyor. Bu durumda istediğiniz kadar bu benim projem diye kabul ettirmeye itiraz etmeye çalışın nafile çünkü çoğu alanadlarının ilk kuralı şudur. "İLK GELEN ALIR"

Bu sebeple bir başkası sizin projenizi elinizden almadan sizin emeğinizin ekmeğini sizden önce yemeden, bir projeye yada uğraşa başlamadan önce alan adınızı mutlaka alın. Boşta, kimsenin daha önceden almadığı domainleri alabilirsiniz tabi eğer düzgün bir tane bulabilirseniz.

Alan adı piyasası artık otomobil gibi oldu artık kişi ve kurumlar proje yapmasına gerek olmadan yatırımlık Alan adı satın alıp bekletiyorlar. Tabi bu ayıplanacak yada hor görülecek bir durum değil. Tıpkı bir evi topraktan proje tamamlanmadan 200-300 bin TL'ye alıp bittiğinde 500-600bin'tl ye satmak gibi düşünebilirsiniz.

Bu konuda BURSAYAZILIM olarak müşterilerimizin yanındayız projelerinize başlamadan önce domain portföyümüzü inceleyebilirsiniz.
Yada bir domain araştırması yaparken veya bir kişiden domain alacağınız zaman çekinmeden bizimle irtibata geçip Alanadı Danışmanlığı yapmamızı isteyip domaini faiş fiyatlara almaktan kurtulabilirsiniz.

Bunun yanında projeleriniz için bir domain bulamıyor, Düzgün bir alanadı aklıma gelmiyor diyorsanız bu konuda da bizden yardım isteyebilirsiniz.
BURSAYAZILIM olarak her konuda sizin yanınızdayız. Lütfen bir bilene danışmadan bir domain satıcısı ile pazarlığa girmeyin...

Alan Adı (Domain) Danışmanlığı ile ilgili Hizmet Paketlerimiz