info@bursayazilim.com 0224 494 15 14

Tanıtım yazısı son zamanlarda özellikle yeni kurulan site veya proje sahiplerinin sık bir biçimde kullandıkları bir reklam yöntemidir. Banner reklam dışında tanıtım yazısı seçeneği de birçok webmaster tarafından kullanılmaktadır. Normal internet reklamlarına göre daha faydalı olduğu söylenebilir zira öyle tanıtım yazıları vardır ki reklam veya tanıtım olduğunu yazının sonlarına doğru ancak anlayabilirsiniz. Bu nedenle ziyaretçilerle etkileşim açısından çok daha etkili bir reklam yöntemidir.
Tanıtım yazısı sadece bir site veya blog’un reklamı için değil ayrıca bir ürün veya hizmeti anlatmak için de kullanılabilecek etkili ve güzel bir reklam yöntemidir. Banner reklama bakıp geçen bir ziyaretçi takip ettiği site veya blogda yeni bir yazı gördüğünde o yazıyı yüksek ihtimalle okuyacaktır. Bu da tanıtım yazısı yönteminin internet reklamcılığı alanında oldukça popüler olmasına sebep olmaktadır.
Yazınızı yayınlatacağınız site veya blog’un popülerliğine ve o site veya blog sahibinin inisiyatifine göre tanıtım yazısı fiyatları farklılık gösterebilmektedir.

Tanıtım yazıları yayınlandığı site kadar yazının özgünlüğü de çok ama çok önemlidir.

Bursa Yazılım Ekibi olarak anlaşmalı site ağımız içerisinde bulunan haber, blog, magazin, spor vs sitelerde sizin tanınımlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Bu konuda bizden gerekli teklifleri isteyebilirsiniz.